Skip to main content

Aromat kawy nęcił zapachem, bałamucił zmysły i napełniał zadumą oraz radością. Na kawiarniane stoliki powędrowały ponętne kubki kawy i kuszące ciasta.

,, Gospochy w akcji” tak zwał się projekt, w ramach którego w Świetlicy w Laskach przybyło urządzenie do parzenia kawy – EKSPRES DO KAWY.

Radośnie go witały przedstawicielki K.G.W. Ale Laski! oraz Klub Seniora ,,Pokusa”. Nie zabrakło także dzieci i kawy inki.

Kawa jako napój znana jest już od IX wieku, ale kawa jako farbki do malowania nie koniecznie.

Dzięki pięknej barwie owego napoju na naszym spotkaniu powstały wspaniałe dzieła kawą malowane.

Zadanie publiczne pn. „Gospochy w akcji…” dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

Zbliża się czas, w którym możemy sprawić, że nasze podatki staną się źródłem uśmiechu dla tych, którzy najbardziej go potrzebują.
Dlatego też serdecznie zachęcamy do przekazania 1.5% podatku na rzecz naszego stowarzyszenia.

Dlaczego warto?

Twoje 1.5% podatku może sprawić ogromną różnicę w życiu wielu osób. Dzięki Twojej hojności będziemy mogli wspierać projekty charytatywne, inicjatywy edukacyjne oraz pomoc dla najbardziej potrzebujących.

Jak przekazać 1.5% podatku?

To proste! Wypełnij swój zeznanie podatkowe, wpisz numer KRS naszej organizacji 0000357859 To taka niewielka suma dla Ciebie, ale ogromna pomoc dla tych, którzy jej potrzebują.

Razem dla Dobra, Razem dla Uśmiechu!

Dołącz do naszej społeczności, abyśmy mogli razem działać na rzecz dobra i zasiewać uśmiechy tam, gdzie są one najbardziej potrzebne.

Dziękujemy!