Skip to main content

Drodzy znajomi,

dziś Święto Objawienia Pańskiego. Wzorem lat ubiegłych, dzięki owocnej współpracy z Fundacją Orszak Trzech Króli po raz kolejny ulicami Warki przejdzie nasz lokalny orszak, na którego czele staną królowie reprezentujący zaprzyjaźnione placówki oświatowe: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi, Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 w Warce oraz Publiczną Szkołę Podstawową w Konarach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu…🙂

Orszak rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 13:00 w kościele pw. św. Mikołaja Biskupa w Warce. Tuż po nabożeństwie, jeszcze w kościele pożegnana zostanie Maryja z Józefem idący do Betlejem, następnie wszystkich obecnych powitają Trzej Królowie, którzy zaproszą do wspólnej drogi do Jezusa… Orszak spod kościoła wyruszy ulicami: Farną, Mostową w kierunku północnym, Senatorską i zakończy się przed szopką usytuowaną na Rynku Miejskim w Warce.

Organizatorzy: Stowarzyszenie ANIMATOR, Gminna Instytucja Kultury DWOREK NA DŁUGIEJ oraz Parafia pw. Św. Mikołaja Biskupa w Warce.

Szanowni Państwo,

Zbliża się czas, w którym możemy sprawić, że nasze podatki staną się źródłem uśmiechu dla tych, którzy najbardziej go potrzebują.
Dlatego też serdecznie zachęcamy do przekazania 1.5% podatku na rzecz naszego stowarzyszenia.

Dlaczego warto?

Twoje 1.5% podatku może sprawić ogromną różnicę w życiu wielu osób. Dzięki Twojej hojności będziemy mogli wspierać projekty charytatywne, inicjatywy edukacyjne oraz pomoc dla najbardziej potrzebujących.

Jak przekazać 1.5% podatku?

To proste! Wypełnij swój zeznanie podatkowe, wpisz numer KRS naszej organizacji 0000357859 To taka niewielka suma dla Ciebie, ale ogromna pomoc dla tych, którzy jej potrzebują.

Razem dla Dobra, Razem dla Uśmiechu!

Dołącz do naszej społeczności, abyśmy mogli razem działać na rzecz dobra i zasiewać uśmiechy tam, gdzie są one najbardziej potrzebne.

Dziękujemy!