Skip to main content

Drodzy…, jako, że trwa karnawał, już w sobotę 3 lutego o 17.00 zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w biesiadzie z muzyką na żywo.

Specjalnie dla wszystkich uczestników zaprezentują się zaprzyjaźnieni muzykanci, t.j. członkowie Kapeli Bialskiej, zespołu Pasjonat oraz Akordeoniści z Bończy. Na każdego gościa czekać będzie powitalny pączek oraz gorące napoje.

Na miejscu kawiarenka z przysmakami regionalnymi.
Informacje i zapisy pod nr telefonu: 607821474.

Zapowiada się dobra zabawa w niepowtarzalnym klimacie Chlebowej Izby w Laskach…🙂 Zapraszamy…🙂!

Szanowni Państwo,

Zbliża się czas, w którym możemy sprawić, że nasze podatki staną się źródłem uśmiechu dla tych, którzy najbardziej go potrzebują.
Dlatego też serdecznie zachęcamy do przekazania 1.5% podatku na rzecz naszego stowarzyszenia.

Dlaczego warto?

Twoje 1.5% podatku może sprawić ogromną różnicę w życiu wielu osób. Dzięki Twojej hojności będziemy mogli wspierać projekty charytatywne, inicjatywy edukacyjne oraz pomoc dla najbardziej potrzebujących.

Jak przekazać 1.5% podatku?

To proste! Wypełnij swój zeznanie podatkowe, wpisz numer KRS naszej organizacji 0000357859 To taka niewielka suma dla Ciebie, ale ogromna pomoc dla tych, którzy jej potrzebują.

Razem dla Dobra, Razem dla Uśmiechu!

Dołącz do naszej społeczności, abyśmy mogli razem działać na rzecz dobra i zasiewać uśmiechy tam, gdzie są one najbardziej potrzebne.

Dziękujemy!