Skip to main content

Za oknem zimowa aura, która przypomina nam o tym, że w kalendarzu króluje styczeń. Dla nas to sygnał, że pozostało jeszcze trochę czasu na kolędowanie. Spotkania poświęcone wspólnym śpiewom, przywołującym okruchy Bożego Narodzenia stały się już naszą tradycją, z czego bardzo się cieszymy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy lubią integrować się poprzez kultywowanie pięknych, staropolskich tradycji na Spotkanie Kolędowe, które odbędzie się w naszej świetlicy w niedzielę, 14 stycznia o godzinie 16.00.

Gwarantujemy gorącą, świąteczną atmosferę..

Szanowni Państwo,

Zbliża się czas, w którym możemy sprawić, że nasze podatki staną się źródłem uśmiechu dla tych, którzy najbardziej go potrzebują.
Dlatego też serdecznie zachęcamy do przekazania 1.5% podatku na rzecz naszego stowarzyszenia.

Dlaczego warto?

Twoje 1.5% podatku może sprawić ogromną różnicę w życiu wielu osób. Dzięki Twojej hojności będziemy mogli wspierać projekty charytatywne, inicjatywy edukacyjne oraz pomoc dla najbardziej potrzebujących.

Jak przekazać 1.5% podatku?

To proste! Wypełnij swój zeznanie podatkowe, wpisz numer KRS naszej organizacji 0000357859 To taka niewielka suma dla Ciebie, ale ogromna pomoc dla tych, którzy jej potrzebują.

Razem dla Dobra, Razem dla Uśmiechu!

Dołącz do naszej społeczności, abyśmy mogli razem działać na rzecz dobra i zasiewać uśmiechy tam, gdzie są one najbardziej potrzebne.

Dziękujemy!